Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autóbalaesetet szenvedtünk. A...

Autóbalaesetet szenvedtünk. A biztonsági öv nagyon megnyomta a mellkasomat. Meddig tart ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok,ezért röntgent nem végeztek,de megnyomkodták a bordáimat és valószínüleg nincs semmi komoly baj.Másnak is fájt ilyen esetben a mellkasa?
2010. júl. 11. 10:37
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Igen. Valszeg azért sem röntgeneztek, mert "mindegy" is, hogy van-e bordarepedésed, vagy akár törésed, úgysem lehet mást tenni, mint várni és gyógyulni.

Óvatosan, szakemberrel megbeszélve szedhetsz fájdalomcsillapítót is.

Jobbulást!

2010. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevertem a bordámat, a röntgen után azt mondták, hogy még repedés sincs, nehogy törés, mégis hetekig fájt. Remélem, neked nem lesz ilyen sok, mert ha már abban a stádiumban vagy, hogy nem tudsz hanyattfeküdni, akkor nagyon kellemetlen a dolog. Tarts ki, és jobbulást!
2010. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre három bordám volt eltörve, kibírtam. Bár több mint egy hónap volt a gyógyulás.
2010. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,és a jó kívánságokat!
2010. júl. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!