Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat a bal odal...

Mire utalhat a bal odal alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
A menstruációm gyengebb volt amit az előző menstruációmon is észre vettem a vérzés kb 1 napig tartott de előtte napokig barnáztam késett is egy hetet majd amikor elmúlt elkezdett fájni a hasam főleg bal oldalon alul ilyen húzó érzés egész nap. Folyásom is van fehéres és nagyobb mennyiségű bar nem tudom mi számít nagy mennyiségnek ezek lehetnek terhességi jelek bár más egyéb tünetem nincsen

jan. 24. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!
jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány nappal vagy menzesz után? Mert ez nekem ovulációs fájdalomnak tünik.. :)
jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 kezdődött de csak barnázással kb 2 napig majd egy napig vérezgettem volt 1-2 szer hogy ér3ztem folyik ki belölem de volt hogy csak egy két csepp jött azóval egy betét elegendő lett volna majd újra barnáztam egy napig és elmúlt
jan. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!