Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert ajánlanátok...

Milyen gyógyszert ajánlanátok utazás betegségre? Vagy egyéb, házi módszert ami tényleg használ

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rosszul tudok lenni az autóban. Ha olyan az eset, deadalont szedek, viszont szörnyen elálmosít és lesz a közeljövőben egy esemény, amin nem engedhetem meg magamnak, hogy álmoskás, nyomott legyek.

Van valami tanács, tipp, ami nektek bevált?


jan. 27. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Elöl utazz, elöre nézz, ne legyen illatosító, vagy bármi erős illat odabent. Rosszullét esetén szellőztess, és álljatok le.

Tehát szánjatok bőven időt az útra.

jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elöl kell ülni. A citrom enyhíti a hányingert.
jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akinek TÉNYLEG baja van, azon ezek a nézze előre, előre ülj vajmi keveset segítenek.

Kérdező én is rosszul levős vagyok, egyedül ha a férjem vezet, az ő stílusát bírom. Ha nem ő vezet dedalon és sajna utána tolom rendesen a kávét vagy energiaitalt ha nem álmosodhatok el.

jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Úgy hallottam, hogy a B6 vitamin.

Párom is rosszul szokott lenni, egyszer kapott homeopátiás szert rá, egy társas úton vki olyan rendes volt, hogy adott neki egy levélnyit.

Nem tudom, hogy ki volt a gyártó vagy mi volt a szer neve, de a neten biztosan utána tudsz nézni.


Mindkettő megéri, hogy kipróbáld.


Remélem, valamelyik segít!

Gyógyulást kívánok!

febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elóre ülj, és éberen figyeld az utat, mintha te vezetnél.
febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!