Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon fáj a...

Mit tegyek ha nagyon fáj a gerincem?

Figyelt kérdés

Végigjártam az orvosokat. Gyógytornát 11 hónapja csinálom, voltam magánban is de sehol semmi nem segít . Nyaki gerincsérvem van meg kopásom ami iszonyatosan fáj. Most kaptam kezelést gyógymasszázst meg ultrahangot ez sem segített. Folyamatosan fáj a lapockám a hátam a nyakam, munkaképtelen lettem. Hogy lehet hogy nem tudnak érdemben segiteni az orvosok, vagy nem akarnak? És igaz hogy a háziorvosom nem küldhet röntgenre? Csak a reumatológiára ahol újra és újra gyógytorna a varázsszó?

Van aki éveket szenved aztán öngyilkos lesz, vagy mi?

Tudom hogy az orvosoknak nem számit, de nekem fáj…. Keressek másik városban orvost? Tudom hogy gyógytorna de nem értik meg hogy nem lett jobb?



jan. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Denevérpad? Nekem sokat segített és a McKenzie torna. Xilox és Salonpas tapasz. Nagyon nehezen javul sajnos. Sok dokinál jártam, sokféle kezelést kipróbáltam, de volt ami inkább ártott, mint használt.
jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most hogy kaptam gyógymasszázst meg ultrahangos kezelést , még rosszabb lett.

De szerintem egy gyulladt hátat nem is szabadna masszírozni. Ezt injekciózni kellene hamár nem műtenek.

jan. 28. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És a denevérpadot is próbáltam.
jan. 28. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Türelem. A gyogytorna fog segiteni de csak ha szorgalmasan eljarsz es csinalod.

Esetleg maganban csinaltathatsz egy MRt hátha az kimutat valamit amit tudnak máshogy kezelni

jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónap gyógytorna után ettől már nem jön a javulás. Sajnálom, évek óta keresem az utat, sehol nem segítenek, reumatológus pláne. Keress fájdalom ambulanciát, én most ott kapok odafigyelést, ami még nem azt jelenti sajnos, hogy jól is leszek. De legalább nem csesztetnek, hogy torna, torna...mert az sem old meg mindent.
jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!