Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap ota fáj a bal térdem...

Tegnap ota fáj a bal térdem de nem estem el se semmi mi ez?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tegnap szimplán iskolába hogy nagyon fáj a térdem és nagyon ropog ( sokszor egy hajlításnál) de nem csináltam vele semmit mivel vizilabdázok lementem edzésre és csak rosszab lett főleg uszásnál a gyors lábnál fájt legjobban nyújtva fáj

mára rosszab lett de tegnap 2 ször bekentem fekete nadálytővel ma is 1 szer ahogy haza értem és ma volt rajt kinéziós tapasz de ez szerintetek jó lesz szombatra? mert meccsem lesz



jan. 30. 15:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen mozdulatoknál fáj a legjobban
jan. 30. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
El kéne menni dokihoz. Látatpanban nem lehet tudni. Az is lehet hogy nem vetted eszre hogy leserultel es az is lehet hogy semmiseg
jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rendben majd foglalok idopontot de egyébként szerintem csak túterheltem mert igy visszaemlékezve legalább 30 percet térdeltem vasárnap és szerdán meg megrándult a lábam ami egy 2 ora mulva el is mult és lehet erre jött igy ra ez a sok térdelés

Köszönöm a választ!

jan. 30. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Izületi gyulladás lehet . Talán még a Sport krém is sgitene elmulasztani .
jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben az is van itthon és màr kentem azzal remélem jobb lesz köszönöm a segítséget
jan. 30. 17:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok kiderult hogy a terd porc lagyulas volt a sok noves miatt. most johettem vissza a sporthoz kb masfel honap utan
márc. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!