Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A térdem tegnap óta be van...

Réka# kérdése:

A térdem tegnap óta be van keményedve. Komoly is lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát tegnap feltűnt, hogy fáj a térdem,(ilyen minimálisan) és kb. két hüvelyk ujj nagyságnyi piros foltot pillantottam meg a térdkalácsom mellett. A piros folt kissé be van dagadva és kő kemény. Megmutattam anyámnak(aki persze már mindent elképzelt), szerinte csontkinövés lehet, mert elég kemény. Én biztos vagyok benne hogy nem csontkinövés, viszont megfordult a fejemben hogy apumat régen műtötték a térdével, ha jól tudom porckopás. Netalántán örökölhettem tőle és most rajtam a sor, amitől igazából nem félek, de ezt sem tartom valószínűnek. Az én elképzelésem messze áll anyuétól. Szerintem ez egy csípés,mert a közepében van egy piros dudor,vagy hogy is mondjam,tehát csípésnyom. Fogalmam sincs mi lehet,mert túl nagy szúnyogcsípéshez, a darázscsípés meg nem ilyen, emellett egyáltalán nem viszket. Anya barátnője javasolta hogy ezzel forduljunk orvoshoz. Mellesleg ez a kis dudor most forró. Fogalmam sincs van-e jelentősége, de még nem tapasztaltam ilyet soha, tehát bármi lehet.

Remélem jó kategóriába raktam, és remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat.

(15/L)



2015. júl. 21. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

szereintem csípés....

engem pók szokott csipkedni az ilyen amit te leírtál

2015. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is pók lehet, csípett már meg, de ennyire még nem fájt. Azért a biztonság kedvéért (anya megnyugtatsára:DD) megnézetjük az orvossal majd.
2015. júl. 21. 10:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért remélhetőleg pár nap alatt elmúlik?
2015. júl. 21. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nekem lassan múltak el, a hátamat csípte meg 2 helyen, jó nagy volt és fájt vagyis olyan furcsa érzés volt

1 hétig tuti ott voltak a hátamon

2015. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!