Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Minél többet alszok annál fáradtabb vagyok és nem tudom mit tegyek ez ellen. Ha a Google-ban be írom egyből ijesztget hogy daganatos megbetegedés , na de mi lehet ennek az oka viccen kívül? 17 éves fiú vagyok

febr. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Alvás minőséged milyen? Nem ébredsz fel gyakran?

Az is számít hogy mikor alszol. Kipihentebb vagy ha este 11 és reggel 7 kozott alszol mintha hajnal 3 és reggel 11 kozott.


Nem vsgy stresszes? Attol is lehetsz fáradtabb

febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem horkantgatsz álmodban, nincsenek légzéskimaradásaid?

Mobil-alkalmazással is lehet ellenőrizni hogy nincsenek -e légzéskimaradások vagy bármi.

Mióta van ez?

Lehet teljes vérképet csináltatni és pajzsmirigyet is, hátha kiderül valami.

Beutalót lehet kérni alvásvizsgálatra.

febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanában van ez és sokat tudok aludni és jól, tegnap is este 9kor aludtam el és 8 kor keltem. És stresszelni szoktam mivel 2 éves kapcsolatom ment oda és pszichológushoz járok. Úgy félek hogy a Google a rákot írta😭😭:(((
febr. 1. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta a hátam is fáj, mondjuk lehet azért mert ma 5km-t gyalogoltam meg vezetés is volt és kényelmetlenül ültem a buszon haza felé is
febr. 1. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokmindenre "írják a rákot", ilyen miatt ne éld bele magad, nekem is voltak olyan tüneteim, amelyekre a rák lehetőségét (is) írták és nem volt semmi ilyesmi.

Teljes vérképet csináltathatnál.

Nem tudom ilyen mértékű túlalvást okozhat -e stressz, esetleg jópárszor ébredsz -e fel éjjel stb.

febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtat. Viszont találtam gyógymódot. Szerintem az lehet hogy sosem mozgok olyasmit. El kezdtem ma tornázni fekvőzni meg felülés meg különböző gyógy torna és sokkal jobb lett úgy érzem hogy fel frissültem
febr. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!