Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre mi lehet a magyarázat?

Erre mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

Láttunk osztálytársammal egy csajt tiktokon, aki ázsiai volt és ruhákat mutatott be magán, hogy hogy áll neki de ducinak nevezte magát, amikor olyan alakja van mint azoknak a lányoknak akik a sulinkban vannak, (és leszögezem csinosnak vékonynak gyönyörűnek) tartjuk őket, és nekünk is ez úgymond álom alak, csak sajnos én nekem nincsenek nagy melleim, és a fenekem sem formás vagy nagy. Igazából én egy magas normál testalkatú csaj vagyok, osztálytársam is néha le deszkáznak minket de nem foglalkozunk vele. De a témára visszatérve, ez a lány miért mondja magára hogy duci? Egyáltalán nem az, csinos és mindenki csinosnak vékonynak gondolná. Nem értem hogy mi lehet a baj.

A lány neve egyébként tiktokon:sheesh_grwm ha valakit esetleg érdekelne! Kíváncsi vagyok a ti szempontjaitokra. (Szerintem buta hogy ducinak tartja magát, mert csinos és vékony.)

Videó linkek: [link]


[link]


[link]


[link]



febr. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem vékony simán átlagos skinny fat mint a mai emberek 90 százaléka xd
febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de most mond meg nincs jó alakja? :(
febr. 1. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt hivjak testkepzavarnak. Olvass utana ha eddig nem hallottal rola.

Ertem az elozo miert hivja skinnyfatnak , de tenyleg inkabb atlagosnak mondanam, nekem is ilyen a hasam ha felpuffadok azert eleg sokminden tortenik a noi testben egy ciklus alatt es sokaknak etelek , intollerancia is okoz puffadast, vagy specifikusan hasra kezd hizni.

Relativ kinek mi a "jo alak" de nem duci ez a lany.

febr. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!