Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a jobb vádlim, görcsös...

Fáj a jobb vádlim, görcsös fájdalommal?

Figyelt kérdés

Voltam dobbler uh-n, ott nem láttak mélyvénás trombózisra utaló jelet. Némileg emelkedett volt a d-dimer érték, de azt mondták az mástól is lehet. Viszont a vádlim csak fáj, nem tudom mit csináljak? Ha az uh-n nem láttak semmit, akkor biztos nem trombózis? Pontos ez a vizsgálat?

Ti mit csinálnátok?


febr. 2. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahang a legpontosabb, ami csak lehet. Ha ott nem láttak eltérést, akkor nincs mélyvénás trombózisod.


Lehet izomgörcs, íngyulladás. Ezeken Algopyrin, Magne B6 segít.

febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És ez az izomgörcs létezik hogy napok óta tart és egyre rosszabb?

Egyébként hasonlókat mondtak a kórházban is mint te, de nagyon aggaszt ez a fájdalom. Már aludni sem tudok.

febr. 2. 23:27
 3/15 anonim ***** válasza:

Mielőtt kialakult ez a fájdalom csináltál valamit? Sportoltál? Fizikailag valami megterhelő dolgot csináltál?


Vagy csak úgy a semmiből alakult ki?

Fájdalomcsillapítást próbáltál már?

febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csináltam kimondottan semmit és nem is vettem be rá semmit.
febr. 3. 00:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
35 vagyok.
febr. 4. 05:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal. Hogy vagy? Mit fogsz most csinálni?
febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kenegetem sportkrémmel. Van mikor jobb, van mikor jobban fáj. Holnap meg visszamegyek a háziorvoshoz.
febr. 4. 08:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed, komolyan kell venni, vannak csúnya történetek, inkább nem rémisztgetlek vele, a saját problémádra koncentrálj.
febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rá tudsz állni? Ha nem tudsz ráállni akkor már baj van, haladéktalanul cselekedni kell.
febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!