Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Frontin függőséggel befeksz...

Ha Frontin függőséggel befekszem egy addiktológiára, ott nagyjából mi fog történni?

Figyelt kérdés

Tavaly március óta szedem, eleinte napi 1-2 mg, májustól 3x1 mg dózisban, utóbbi 2 hónapban már 3-4 között naponta.


Szerintem egyértelműen kialakult a függőség, de én szeretnék tőle megszabadulni.


Ha bejelentkezek addiktológiára ott hogyan fognak kezelni? MEgvonják tőlem a szert és az elvonást kezelik esetleg más szerekkel?


Vállalom a több hetes befekvést is, akár 2-3 hónapig is hajlandó vagyok befeküdni.


Próbáltam önállóan csökkenteni az adagot de nagyon nehezen ment, az utóbbi időben összeomlott ez a terv, visszanöveltem, sőt megnöveltem az adagot hogy jól legyek.

ű


febr. 7. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Először a pszichiáterhez kell visszamenned, aki felírta, ő fog beutalót adni az addiktológiára.
febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

HÁziorvos írta fel, alkoholelvonásra. Alkoholista vagyok. Alkoholt nem is iszom azóta, viszont a frontinra rászoktam.


De akkor a háziorvoshoz menjek hogy utaljon be addiktológiára? Mire számíthatok ott?

febr. 7. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb lett volna, ha maradsz az alkoholnál...
febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1/4 vel kezd el csökkenteni 7-8 nap majd ismét 1/4 el kevesebb, minél hamarabb, igen rászoktál de le is tudsz szokni ha fejben igen is akarod. Megtudod csinálni drukkolok neked.
febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!