Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegsége van az egyik...

Milyen betegsége van az egyik barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnap sajnos megbántottam, -mindegy, hogy mivel csajos dolog-. Ő kiszaladt a mosdóba én meg utána, de amikor bementem és beszélni akartam vele azt mondta, hogy ne nézzek rá, mert csúnya az arca, és közben össze-vissza vakarta magát. Amikor megfordult láttam az arcát teljesen vörös volt, és ilyen foltok voltak rajta és tiszta veríték volt, a karja meg össze-vissza volt karmolászva és sírt. Azt mondta, hogy hagyjam békén és én erre kimentem, majd később láttam, hogy sírva rohant haza. Nagyon sajnáltam, mert nem gondoltam, hogy így fog reagálni. De ez milyen betegség? Mondjuk azt tudom róla, hogy nem sokan beszélgetnek vele és nagyon zárkózott.
2010. okt. 24. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb esetben valamilyen allergiás reakció lehetett, de nem tudom pontosan. Nekem allergiának tűnik.
2010. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószinűleg valamilyen stressz vagy idegesség hatására fellépő reakció lehetett
2010. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha a vita váltotta ki akkor mindenképpen valamiféle pszichológiai eredetű. Még nem hallottam ilyen betegségről, de elég durvának tűnik:( Vagy a megbántásoddal nincs kapcsolatban? Te hogy láttad?
2010. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Összevesztünk, nekem lett igazam, mondtam neki, hogy ez van, ő erre kirohant. Kicsit nagyképű voltam:(
2010. okt. 24. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj, szegény lány. Jól a lelkébe gyalogolhattál. Mindenképpen békítsd ki valahogyan.
2010. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!