Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizikai stimulációval lehet...

Fizikai stimulációval lehet álmokat kiváltani?

Figyelt kérdés
Nagyon para álmom volt, kb fél órája ébredtem fel, de még nem ocsúdtam fel teljesen. Valami olyasmi volt, hogy belekeveredtem az orosz-ukrán háborúba és a lövészárokban meglőtték a karom, ami ezután lebénult és amputálni kellett. Ezután arra ébredtem, hogy valóban nagyon fáj a karom, és mozgatni sem tudom. Csak ültem az ágy szélén bepánikolva, és hosszú másodpercekig nem tudtam eldönteni, hogy ez a valóság, vagy álmodtam-e. Végül rájöttem, hogy csak álmodtam az egészet és csak elzsibbadt a karom, mert azon feküdtem. Nagyon valósághü volt az egész, eddig még nem történt velem olyan, hogy ne tudjam eldönteni, hogy ébren vagyok-e, vagy álmodom.

febr. 12. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,időnként vannak ilyen álmok.Teljesen érthető,hogy a hatása alatt vagy hosszabb ideig.Majd elmúlik.A kérdésedre nem tudom a választ,de én is átéltem már ilyet.
febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!