Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Yarocenból mennyi a maximum...

Yarocenból mennyi a maximum napi adag ami még nem káros? Vacakul vagyok, szeretném jól érezni magam szivesen beveszem a max. adagot mennyi volt a legtöbb amit szedtetek?

Figyelt kérdés

febr. 13. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
45 mg a maximum az ajánlások szerint.
febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1


Az USA beli ajanlasok szerint meg afelett. Na most kinek van igaza, es ez nem kiserlet, ez bevett szokas mint nalunk a 45 mg.

febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok eléggé szabad kapnak a dózisok megválasztásában. Írtam már itt korábban, hogy nekem 90 mg-ra emelte a doki az adagomat, amikor panaszkodtam, hogy nem vagyok jól. Mondjuk én sosem vettem be ennyit, még a 45-öt is felezni szoktam.
febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek nem hat a 45mg mást kap. Nem a legjobb gyógyszer.
febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"szabad kezet kapnak"
febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az az igazság megpróbáltam 75 mg/ nap és attól egész jól voltam, hogyan mondjam a dokinak? hallottam én is, hogy 90 mg/nap még szedhető, 125 mg/nap után jelentkeznek esetleg problémák
febr. 15. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg az orvosnak nyugodtan. Ha rábólint, nincs probléma.
febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!