Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi jo hazilag szorongasra?

Mi jo hazilag szorongasra?

Figyelt kérdés
Mindegy mi csak hasson, haziorvos azt mondta szedjek veny nelkul kaphato cuccokat de azok semmit nem ernek valeriana relax meg a tobbi 💩. Viszont pszichiaterhez bejelentkeztem, aprilisra kaptam idopontot most addig mit kezdjek magammal? Nagyon rossz idoszakom van egesznap stresszbe vagyok nem tudok semmire koncentralni, gyomorideg kemenyen, elviselhetetlen az egesz mar nem birom.
febr. 14. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit ha mesélnél magadról és a szorongások okáról...
febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Regota jelen van, kiskori bantalmazas, nem kaptam semmi szeretetet eletemben, alacsony onbizalom stb. De ezekkel meg valahogy elvagyok, de mikor ez a qrva szorongas ram jon meg a gyomorideg, a stressz, akkor nem birom, elviselhetetlen. Most eppen a keves ember kozul akikkel joban vagyok a legfontosabb ember mar nem torodik velem semennyire es leszar ami az o dontese nem fogom ez miatt ot csesztetni csak eppen nem birom ezt feldolgozni es ezen stresszelek kattogok egesznap es ismerem magam hogy ez nalam eleg sokaig igy is lesz. De alapbol is stresszes vagyok csak most nagyon durvan jelen van
febr. 14. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj, tornázz, járj edzőterembe és dolgozd ki magadból a szorongást
febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves voltál, mikor kezdődött és most mennyi vagy?

Meg kellene küzdeni vele sztem...

febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon reg volt mar, biztos megkellene kuzdeni vele, de en nem akarok, csak el akarom nyomni a szorongast ennyit szeretnek.
febr. 14. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor előbb-utóbb robbanni fog
febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel utalok masnapos lenni ezert az alkohol nem jatszik, de minden mas otlet johet. Barcsam mar ott tartanek hogy robanna azt kinyirnam magam, de jo lenne csak sajnos meg ott nem vagyok lelkileg.
febr. 14. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló okokból szoktam szorongni, de sajnos nem tudom mi lenne jó megoldás.

Nekem van, hogy konkrétan nem tudom megmondani, hogy most éppen min szorongok. De pl simán azért is tudok szorongni, ha nem közvetlen családtagot kell telefonon felhívni, hanem pl egy idegent vagy számomra nem annyira közeli személyt.

Szerintem a vérnyomásom, is részben emiatt nem jó (a genetikai tényezőkön felül), 33 éves vagyok és előfordul, hogy 140 felé megy, ami nagyon nem jó.

A pszichiáter gyógyszert fog felírni, talán frontint.

Én gyógyszert nem akarok szedni, szóval jó lenne tényleg valamilyen házi megoldás nekem is.

febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!