Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedtek ?

Milyen vitamint szedtek ?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán szedtek
febr. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
D-vitaminból egy rágótablettát, egy random multivitamint biztos ami biztos alapon mert szoptatok, és K2 vitamint szintén arra gondolva, hogy nem árt, de esetleg csökkenti a valószínűségét hogy a fiamnak fogszabályozás kelljen majd. Plusz magnéziumot jóval az ajánlott bevitel alatt, így nem dobog stresszes napokon se fura ritmusban a szívem (ráadásul a terhesség elején ebből mutattak ki alacsony szintet).
febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Multivitamint és D-vitamint.
febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
D vitamint
febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
C-t, mert nem szeretem a gyümölcsöket
febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet és megfelelő étkezéssel így is enyhe B3-túltengésem van immunbetegség mellett. Bár nyáron csökkent a betegségem.


35/F

márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huszas éveim alatt ittam pezsgőtabikat és akkor még nem étkeztem ennyire jól, de állítólag semmit sem érnek.
márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!