Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat szedtek,...

Milyen vitaminokat szedtek, milyen rendszerben?

Figyelt kérdés

Hányféle és milyen vitaminok, mikor? Éves előtt/alatt/után?


A vitamin, C vitamin, D vitamin, stb...???


2023. márc. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
GAL - féle K2 + D3 forte - t, jó felszívódású magnéziumot, alacsony TOTOX értékű halolajat, plusz ezekhez egy nagyjából teljes spektrumú vitamin és nyomelem kiegészítőt. Rendszerint étkezés után.
2023. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia! Én élsportolok, 23 éves lány vagyok és ezeket szedem:

Reggel nagy pohár víz, reggeli és utána bő vízzel C, B komplex és D vitamin. Nekem a dietetikus mondta B komplex reggel jo mert az így felélénkít. Következő adag vitamint ebéd után szoktam, azt nem tudom valóban segít e ha nem egyszerre szedek be mindent de nekem ez így picit okésabb hogy nem reggel veszek be egy marékkal.

Szóval akkor: kalcium magnézium cink kapszula (ez igy egybe de szoktam néha magnesolv port inni vizben feloldva), halolaj kapszula, ha éppen tartok vas tabletta kúrát akkor azt is ilyenkor szoktam.

A vitamint meg időszakonként de ezt csak azért mert szerintem az se a legjobb ha sok mindent használunk egyszerre (én véleményem)

2023. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
D vitamint, krómot szedek (ezt kúraszerűen). Általában este veszem be. Illetve iszok kollagént, abban van C vitamin is.
2023. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
D vitamint szedek a november-március időszakban, mást nem. Tökéletesen megvagyok, betegségek nélkül.
2023. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pezsgőtabletta, abban van minden.
2023. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!