Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb drogériában...

Melyik a legjobb drogériában is kapható magnézium vagy más vitamin, ami kicsit nyugtató hatással bír?

Figyelt kérdés
Elég stresszes hetem lesz és gondoltam megtámogatom picit az immunrendszerem. Úgy vettem észre, amikor valami miatt ideges vagyok, befeszülnek az izmaim, remegnek a kezeim és van, hogy még a nyakamban, vállaimban is érzem és olvastam, hogy erre jó a magnézium.
febr. 19. 09:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy ez esetleg jó lehet?


[link]

febr. 19. 10:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb kipróbálni a kamillás és valerian teát
febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Citromfű teát néha szoktam inni, sajnos hatását nem éreztem eddig, de kiegészítésnek lehet újra megpróbálom. Vettem napközben Valeriana relax-ot meg Béres Mg fortet, elég szkeptikus voltam, de meglepően jót tett, éreztem, ahogy lassan lecsillapodnak az idegeim.:D
febr. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!