Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket mindig a fül...

Mitől viszket mindig a fül lyukam? Semmi nem látszik ott, semmi nincs ott de mégis néha úgy rám jön a viszketés, szétkaparom a fülem belsejét.. annyira, hogy egy idő után már el kezd vízszerű valami kifolyni, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam már fülészeten emiatt, bőrgyógyászaton is, semmit nem látnak illetve írtak fel cseppet is, kenőcsöt is, egy ideig jó aztán megint kezdődik elölről..

febr. 20. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Gombásodás lehet.
febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allergia lehet, nekem is szokott, mondjuk én nem kaparom. De ez csak tipp. Nekem az orrom is folyik, tüsszögni is szoktam gyakran.
febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg demodex atkák vannak jelen. Ajánlatos a fejbőrt, meg a hallójárat bevezető részét is pl. hetente 70%-os alkohollal átkenni.
febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
Nekem is van hasonló. Rájöttem, hogy valójában a torkom viszket, illetve egy fura kinövés benne. Ha a nyelvemmel eleget dörzsölöm, vagy erősen krákogok elmúlik a fülviszketés is. Egy időre.
febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!