Anyám rákos,kéthetente kemoterápiát kap. Most egy hasmenéses vírusfertőzéssel sajnos elment a kezelésre. Azóta nem múlik el neki a hasmenése,mennyire gáz ez?
Figyelt kérdés
A körzeti orvos csak probiotikumot rendelt ,azt is telefonon. Rajtunk átment ez a betegség 2 nap alatt,ő meg nem gyógyul. Lehet ebből nagyobb gond?2024. febr. 23. 13:05
1/2 anonim 



válasza:




válasza:A kemoterápia eléggé le tudja gyengíteni a szervezetet, szóval nyilván sokkal kevésbé bír a fertőzéssel mint ti.
2/2 anonim 



válasza:




válasza:Én felhívnám a helyében az onkológust.
Kapcsolódó kérdések:
Milyen praktikák vannak arra, ha korán reggel nagy WC-zem, hogy ne nagyon hallják. Sajnos nagyon közel vannak a házban a szobák és ez kicsit...
Sokszor feszelyez a dolog, hogy hallja valaki vagy egyéb, ami miatt görcsölök vagy csak pusztán stresszelek rajta. ☹️
Nem szeretem az alkohol ízét. Az ünnepek miatt ittam. Sajnos jó érzés volt ez a kissé kótyagos állapot. Életemben először van olyan érzésem, hogy...
Középkorú, egészséges nő vagyok. Köszönöm.
Tudtok-e olyan kemikália-alapú (tehát nem gyógynövény összetételű) altatót, amelyikhez nem lehet hozzászokni ?
Úgy hallottam, hogy igen, de a nevét sajnos elfelejtettem.
Az baj, ha a gyógyszert evés után veszem be?
Azt mondta az orvos, hogy evés közben kell bevennem. Sajnos sokszor elfelejtem és csak később jut eszembe.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




