Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miután le telt a 3 hét füllyuk...

Miután le telt a 3 hét füllyukasztás és ki kell szedni a belőtt fülbevalót, milyet érdemes utána belerakni, és hogyan tudna gyógyulni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy érdemes ezüstöt vagy aranyat. De beszúróst vagy esetleg beakasztóst (beakasztósnál szerintem jobban szellőzik)? És azt mennyi ideig kell benne hagyni, állandóan benne kell lennie vagy éjszaka kivenni naponta...?

#fülbevaló #gyógyulás #Fülbe lyukasztás
febr. 24. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezüstöt én nem tennék bele. Arra sokan allergiásak. Arany oké lehet, de én orvosi fémmel próbálkoznék. És éjjelre is bent kell hagyni.
febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy, nem kell kivenni 3 hét után. Akár éveken át is benne lehet hagyni.

Kettő, amit nem érdemes, az pont az ezüst és arany.

Orvosi fém ékszer legyen, megfelelő szárhosszal és olyan hátsó kapoccsal, hogy ne nyomjon alvásnál. Fél éven át érdemes folyamatosan valamilyen ékszert hordani még éjszaka is. Annyi, hogy reggel és este tisztísd meg.

Lógosabbakat, pedig első egy-két hónapban felejtsd el. Nem gyógyult még meg hozzá rendesen a lyuk. Idő kell neki.

febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!