Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrsövény visszanőhet?

Az orrsövény visszanőhet?

Figyelt kérdés

24 éves Srác vagyok, kiskorom óta be van dugulva az orrom,annyira, hogy úgy kapok rajta levegőt, mintha kb egy vékony szívószállal szívnám. -17 éves koromban volt orrsövény műtéten, de semmit sem használt.

Gondoltam megvárom amíg már nem nőhet tovább idén elmentem a klinikára a fülorrgégészetre, ahol azt mondta az indai doktorúr, hogy nincs ezzel semmi baj, nincs porc az orromban, érdekes módon én érzem hogy van benne.Azt mondta még, hogy szerinte allergia, valóban allergiás vagyok tudom, de még nem mentem el vizsgálatra hogy pontosan mire, azt tudom ha gyümölcsöt, zöldséget eszek, akkor viszket irritálja a számat és kaparja a torkomat, viszont főzve semmi bajom tőlük. Ilyen a zöldborsó, mogyoró, krumpli, cseresznye barack stb, az a furcsa hogy ezek egyik percről a másikra jelentkeztek, régen faltam ezeket, semmi bajom nem volt tőlük... szóval írt fel egy orrsprayt, ami megint csak nem használt mint minden más. Időközben elkezdtem esténként használni a Nasivine orrsprayt, ami kidugitja legnagyobb örömömre, de szagokat még úgyse nagyon érzek. Nem akarom használni mert nagyon káros meg nem akarok gyógyszert szedni sem. Járt már így valaki?



febr. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az indiai guruhoz járj, hanem szakorvoshoz.
febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Műtétnél az orrsövény nincs eltávolítva eleve, ergo nem értem a kérdést sem. Menj normális szakorvoshoz.
febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos az én környezetemben akárki volt ilyen műtéten, vagy semmit nem használt vagy szarabb lett.
febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!