Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg az otthoni...

Hogy oldjátok meg az otthoni beöntést beöntő készülék nélkül?

Figyelt kérdés

Házi praktikákat és tippeket szeretnék kérni tőletek, kifejezetten otthon megtalálható eszközökkel.

Légyszi ne írjatok olyanokat, hogy vegyek beöntésre szánt eszközt vagy hogy egyáltalán ne is csináljam. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne írj kommentet. Köszönöm szépen, ha segítesz és azt is, ha nem trollkodod szét a kérdésemet. :)



febr. 24. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Erre szakszerű ellátás való kisfiam. Nem otthoni kínlódás.
febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a beöntés?
febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
2: A végbélbe bejuttatnak egy folyadékot (általában langyos víz, vagy langyos sós víz, esetleg van benne gyógyszer is) ami arra készteti az emberünket, hogy minden ami a végbélben és a környékén van szó szerint "kifosson". Nagyon leegyszerűsítve. Kórházi körülmények között szokták végezni, főleg műtét (vagy pl. szülés előtt), hogy a műtét (szülés) idején a beteg ne csináljon be... De bizonyos betegségek esetén is szokták használni. Otthon házilag sok értelme nincs, inkább veszélyes.
febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Amennyire anális szexhez kell, arra jó a zuhanycső is. Mást meg ne próbálj meg otthon inkább…
febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Tisztán a kérdésedre 4-es válasza az egyetlen ami nekem is eszembe jutott. A zuhanyzó csövén kívül nem sok mindent lehet befogni erre.
febr. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor én inkább nem írok semmit.
febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Janika42 válasza:
Szia! Én rendszeresen tisztítom magam a zuhanycsővel
márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ez talán a legegyszerűbb.
márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De mi a baj a "gyári" beöntőkészülékkel? Nem olyan borzalmasan drága dolog szerintem, amire ne lehetne beruházni.

Össze is barkácsolhatsz egyet, csak szerintem sokkal macerásabb és kevésbé higiénikus. Tulajdonképpen nem kell hozzá más, mint egy megfelelő átmérőjű tömlő, meg egy tartály.

A zuhanyos módszert én nem javaslom. A túlnyomás iszonyatosan veszélyes, simán kilyukaszthatod a beleidet, amibe bele is halhatsz. Garavitációsan pedig nincs akkora nyomás, hoyg ettől kellene félni. Csak annyi folyik be, amennyit a beleid engednek.

márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3

Nem veszélyes otthon csinálni, csak venni kell egy beöntő készüléket , és ennyi , de zuhanycsővel inkább ne az veszélyes!

ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!