Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hajt meg a húsleves,...

Miért hajt meg a húsleves, zöldségleves?

Figyelt kérdés

Régen nem volt semmi bajom tőle ,

Mostanában kb 2 óra es menni kell wc,,átmegy rajtam hamar,,


Mostanság másik hölgy főzi,

de nagyon sokáig,

Az lehet , hogy az a baj, hogy túlságosan megfőzi, és az okoz ilyen tünetet, valami változik a húsban,zöldségben?



Vagy ez lehetetlen,


Lehet én változtam, meg az emésztésem,



Bocsánat ha érthetetlen meg kissé lehet agyrém,, de nemtudom mi lehet...



febr. 25. 05:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem az anyukám levesétől tapasztalt ilyen tüneteket, később kiderült, hogy a delikát a ludas. Van benne valamilyen adalék, amit nem bír a gyomra. Lehet, hogy nálatok is valamilyen ételízesítő a hibás.
febr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fűszerezést kell megnézni, hogy mit tesznek bele, amit esetleg nem bírsz. Pl. most divatos pl. a kurkuma (meg kurkumát tartalmazó füszerkeverék) és az nem egyszer okozhat ilyet (tapasztalat, mert ismerek ilyet, amióta kurkuma nélkül csináljuk a levest nem okoz ilyet). Szintén amit 1-es írt az ilyen ételízesítők is okoznak ilyet. El kell hagyni, és bele kell tenni mindent ami a levesbe való, és nem még több műanyagot bele tenni, elég az amivel az állatot etették amiből a leves készül.

Szintén érdemes jó minőségű húsból kiindulni, jó minőségű zöldségekkel. Én kb. 10 éve nem használok ételízesítőt, són és borson kivül mást nem teszek a húslevesbe, csak húst és friss (kb.) zöldségeket.

febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!