Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e valaki közöttetek aki...

Van-e valaki közöttetek aki szklerózis-multiplexben szenved?

Figyelt kérdés

#Sklerozis-multiplex
febr. 27. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mióta vagy az, és hogyan kezdődött?
febr. 27. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es 2009 nyara óta, fájt a fejem sokáig, azon kívül bizsergés, tűszúrás érzés, minimális rángások. Pár évvel később volt egy nagyon enyhe látóideg gyulladás. Sokkal több dolog azóta sem történt.
febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hány éves voltál? Milyen kezelés kaptál?
febr. 28. 02:44
 5/8 anonim ***** válasza:
30-31, 2015-2018 között Copaxone, 2018 óta Tecfiderát. Előtte semmilyent.
febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az ezerarcú kór mint olvastam "szenvedni" abszolút nem kell benne... Olvastam egy csávóról, aki ultrás hosszútávfutó lett, eliminálta a tüneteket. Előtte a mozgásával is baj volt... Nekem sajna ráment a szememre, de mikor elkezdett remegni a vállam, hobbifutó lettem. Nem ultrás de egy két félmaraton megvolt. Ma már csak napi ötöt futok rendszeresen és sokat súlyzózom. Minden oké csak a szemem tette tönkre, de abban is reménykedem hátha egyszer... Akkor kezdtem el futni, mikor a doki mondta, hogy nincs választásom el kell fogadnom a gyógyszerét... Hát gondolatban beintettem neki... Azzal sem árt tisztábam lenni miért alakult ki az "általános felkeményedésed" mindent elkezdtem ellenkezőleg csinálni... A betegség csak egy "kontroll" mit csinálok szarul, mit kell változtatni? Sok sikert hozzá... :-)))
márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szemedet hogyan érintette a kór?
márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os csodálom a kitartásodat!
márc. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!