Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vér megjelenése?

Vér megjelenése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy pár hónapja észrevettem, hogy székletürítéskor nagyon-nagyon, éppen csak látszódó halvány vér látszik a papíron, de őszintén szólva nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, ugyanis úgy láttam, hogy keményebb széklet esetén fordul elő gyakrabban, gondoltam felsérti a végbél nyálkahártyáját. Ilyenkor utána enyhe viszkető érzés is szokott párosulni, illetve enyhén érzem is a területet, mintha “felsértené”.


Azonban elkezdett foglalkoztatni, mert rosszakat is olvastam róla. Eddig úgy gondoltam, hogy gyenge lehet az a rész, vagy belső aranyér okozhatja.


Járt már valaki hasonlóan?

Nem rég adtam vért, a véradáson megnézték a vérem, azonban mégis elkezdett foglalkoztatni, hogy jelenthet-e nagy problémát? Egyébként jól érzem magam, semmi más tünetem nincs.


Nemsokára megyek kivizsgálásra más okból, nagy labor, stb, ezt is kivizsgáltatom. Csak addig szeretnék tapasztalatokat kérni, ha valakinek volt ilyen.



febr. 28. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ülőmunkát végzek napi 8-10 órában, illetve nagysúlyos (erőemelő) edzésre járok. Nem tudom, ezek befolyásolják-e.
febr. 28. 08:01
 2/5 anonim válasza:
79%
Szinte biztos, hogy aranyér.
febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előtted is hasonló a kérdés, ott az illető orvosnál is járt. Papíron vér leggyakrabban aranyér, de jobb kezelni és orvoshoz menni vele. Belső aranyér 2. stádiumtól vérezhet, 3.-4. viszont már nagyon kellemetlen is lehet.


Vérzés esetén ha nem szűnik 3-4 napon belül mindenképpen orvos ajánlott.

febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem olvastam egyéb kérdéseket, köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
febr. 28. 12:21
 5/5 anonim válasza:
Nem szoktad TÚLZOTTAN kitörölni,áttörölni ?!???
ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!