Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nemtudok...

Mit csináljak ha nemtudok szarni? 1 hete nemtudok szarni

Figyelt kérdés
normálisan étkezek ,már ettem paradicsomot tejjel is tegnap de így se tudok fosni mit csináljak?

febr. 29. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél be hashajtót
febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Magnézium citrát, dm-ben kapható. Igyál meg két tasakot
febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

1 evőkanál olívaolaj + meleg víz/tea


Zsíros kenyérrel is próbálkozhatsz.

febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Ricinusolajat vegyél gyógyszertárba igyál.
febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Olívaolaj, paraffinolaj. De egy hét nagyon sok, jobb lenne orvoshoz fordulni.
febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 wc papa ***** válasza:
55%

broder. Benu gyogyszertar -> Laevolac legnagyobb meret + 2mg vegbelkup -> otthon azonnal beveszed a legnagyobb adagot Laevolacbol, ~10 ora mire hat azt bird ki, majd amikor erzed, hogy kozepes enyhe hangok vannak mar a belben akkor benyomod a kupot, 2 db-ot -> szetrobban a WC.


Laevolac szetfolyositja a kakkanto reszet. Kepzeld el ugy mint a beled kokain+amfetaminjat. Na kb. ilyen a laevolac. Es hosszu ideig tart meg a vege is, a pukkantas amikor fingjak vagy ne mert jon a kaki is vele. Ez kb 1 nap lesz broder. Vegyel ki betegszabit vagy valami, mert ez nem 5 perces melo lesz. A Laevolacot a majad le sem bontja, azonnal kerul a vastagbelbe egyed valamivel hogy megjobban stimulalja a vastagbeled.


Szamits egy nappali es egyejszakas dologra. Rengeteget igyal kozben. Velem is volt 5 napig nem volt semmi, vettem ilyet meg kup, egesz napom rament + ejszaka vege is. 7 napnal broder... epitoipari melo lesz, de jonni fog nagy darabban mint a hentesnel a kolbasz.

febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Húzóra igyál meg egy liter kecske vagy házitejet. Szerintem két órán belül örülsz ha időben le tudod tolni a gatyád.
febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 wc papa ***** válasza:
55%

6 vagyok


Ez csak egy adag, de mar ez is szetmossa a beled ugy, hogy muteni lehetne rajta. De ha van meg, akkor mar a legkisebb azt hiszem 15ml adagot nyeld le, az is boven eleg, nekem ha szorulasom van 3 - 4 napig mar 15 ml is eleg. De 7 nap az brutal broder, brutal. azonnal kell intezkedni. De max adag bevetel utan (45ml azt hiszem, nem emlekszem) lehet hamarabb fogod erezni a kortyogast es hamarabb hat. Broder. nuklearis lesz. csernobilt fogsz csinalni vicc nelkul. De legalabb termeszetes.

febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 elárulom neked, h nem mindenkinek megy a hasa a tejtől. Én literszámra iszom a házi tejet gyerekkorom óta, semmi bajom tőle.
febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 wc papa ***** válasza:

7


Egyetertek 9-el. En is 1 liter tejet lenyomok naponta ha nem tobbet.

febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!