Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » November óta már vagy 5-ször...

November óta már vagy 5-ször voltam beteg. Elmúlik, visszajön. Mások is hasonlóról számolnak be. Mi ez?

Figyelt kérdés

Én sosem voltam igazán beteges. Kb 3 évente egy nátha, rosszabb esetben influenza, de ennyi természetes. Nyilván évi 1-2 nyavalya mindenkinél belefér. De most odáig durvult, hogy november óta voltam már taknyos, fosos, köhögős, torokgyulladásos. Elmúlik, egy vagy két hétig jól vagyok, aztán megint van valami.

Egy ideig azt hittem, csak én vagyok most ilyen szerencsétlen, vagy nagyon rottyon van az immunrendszerem, de egyre több embertől hallom, hogy ugyan így van, pedig rájuk sem jellemző és mindegy, hogy oltott vagy oltatlan. Mi lehet az oka? Mert ez eléggé feltűnő, hogy nagyon nincs rendben valami.


márc. 1. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Hasonló cipőben járok mint te.

Lelki okokban láttam a magyarázatot. Vagyis a napjaink eseményei nem éppen megnyugtatóak.

Az immunrendszer erőssége és a test öngyógyulása nagyban függ a lelkiállapottól.

Mikor bevittek sorkatonának, úgy jártam mint az ismert Lajos mikor bevonult máshova. Aztán áthelyeztek egy nyugis laktanyába, civilizált repülősök közé. Már a laktanya kapuján történő első belépéskor úgy éreztem hogy a testem gyógyulni kezdett. A továbbiakban kutya bajom nem volt a katonaélettel.

márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaptál ezekből az mrns típusú oltásokból? Mert az én környezetemben bizony jellemző, hogy oltott vagy oltatlan. :(
márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen oltást nem kaptam, a gyerekkori védőoltásokat leszámítva. Voltam covidos, átvészeltem szobafogságban, de az már 2 éve volt.
márc. 1. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez is "konteó" mint az oltások de nekem hozott valami változást. Átállítottam a telómat 4g preferenciára mert az 5G mikrohullámú sugárzásának az immungyengítő hatásáról győzködtek a melóhelyen a konteósok. Annyi valóban változott, hogy a kis folyamatos megfázásos szarok tényleg megszűntek de azért voltam influenzás a télen. Más 5G-je mondjuk így is ér csak kevesebb.
márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Remélem ez nem szarkazmus.

Erre én nem is gondoltam, de bármi lehetséges.

Bár nem értek hozzá, de úgy gondolom, az 5g mindenhol ott van, akkor is, ha a saját telefonodon átállítod. Rádióhullámok is ott vannak mindenhol, akkor is, ha neked nincs rádiód.

De javítson ki valaki, ha rosszul tudom.

márc. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 4-es vagyok, csak az 5g-vel kapcsolatosan mondanám, hogy nem ugyanaz a típusú és terjedésű sugárzás mint a 4G és társai. A 4Gféle ernyőszerűen terjed és mindenkit ér aki a hatósugarában van, annál gyengébb minél távolabb vagy a toronytól. Az 5G viszont csak eszközhöz kapcsolódik és egy koncentráltabb sugárzást jelent, nyalábszerűen kapcsolódik a vevő eszközhöz. Tehát ha neked nincs eszközöd amihez kapcsolódhat vagy nem olyan környezetben vagy akinek van ilyen eszköze akkor nem ér úgy mint a 4G és tsai.
márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!