Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vannak izomrángásaim...

Miért vannak izomrángásaim alkohol fogyasztás után?

Figyelt kérdés

Ritkán iszom alkoholt de ha iszok barátokkal akkor fél liter tömény simán legurul és másnaposan teljessen jól vagyok nincs semmi bajom, két dolog kivételével,olyankor mindig remegek és egész testemben néha idegrángások vannak.Ez mitől lehet?

Néha ilyenkor veszek be frontint ami segít ezeken a tüneteken.Más is van ezzel így? Mitől lehet ez?



márc. 6. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem sokáig húzod ha ilyen fél liter töményeket iszol, bele fogsz halni

Nyilván az idegrendszered sem díjazza a töményszeszt már ekkora mennyiségben aztán azért rángatózol

Nem kell ennyi töményt inni, meg fogsz halni ha így folytatod

márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Havi 1x fordul elő ilyen
márc. 6. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszer se

Néha lehet inni egy két felest de nem kell túlzásba esni

Már 2dl töméy is súlyos kárt okoz, úgy tönkrevágod a májad, hogy fél éven belül temetnek viccen kívűl

Töményből nem szabad sokat inni

márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tested felkészül a halálra. Te meg lélekben.
márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Édes istenem…Ez a GYK egyre jobban süllyed le.Semmire nem lehet már értelmes választ kapni🤣
márc. 6. 08:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki 30 éven keresztül megiszik mindennap 1 liter töményet és kutya baja.Én meg havonta 1x iszok,nagy dolog🤣
márc. 6. 08:08
 7/10 wc papa ***** válasza:
papus, ez genetika. en is szoktam remegni amikor beveszem a gyaugyszerem es melle egy masikat. hasonlo az egyik mint az alcohol. De mar kezd enyhulni. az egyik egy antiepileptikum. ha te mar ennyi alkekosztol remegesz, szerintem nem kene folytatnimeg smileyzni rajta...
márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól vagy atyám te tudod meddig akarod húzni az élet nevű jelenséget

Megiszol fél liter töményt mi értelme van? Se kép se hang, a májad úgy tönkrevágod, hogy el leszel tiltva még egy pohár sörtől is orvosilag, hogy a májad ha még össze tudja magát szedni akkor tudjon regenerálódni vagy kapsz egy negyed májat, hogy azzal éljél tovább

márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fél éve volt vérvételem a májam tökéletes és minden más érték.Szerintem havonta bele fér egy ilyen kikapcsolódás
márc. 6. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké hogy tömény, de mi?
márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!