Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukor vagy vérnyomás probléma...

Léda7 kérdése:

Cukor vagy vérnyomás probléma okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Ma reggel be vettem egy metformint, amit az orvosom írt fel cukor rezisztenciara, és fogyasra. (Nem fogytam tőle).

Ezt szedem is de most ez kb egy hétig ki maradt, mivel elfelejtettem magammal vinni.

De ugye ma reggel be vettem elmentem suliba de nem ettem még aznap olyan 11fele rám jött egy iszonyú erős hányinger.

Ez a hányinger egyre csak erősödőtt.

Majd szedultem kezdtem magam nagyon rosszul érezni be utott egy ilyen túlélő mód, hogy másra nem tudtam gondolni, csak hogy hogyan tudnam most ezt át beszélni, elmulasztani.

Le vert a víz nyitott ablak mellett ültem rövid ujjúba és azt éreztem folyik rólam a víz.

Majd a hallasom elkezdett hullámzóan felerősödni, és gyengülni.

A lakásom is teljesen homályosan láttam.

Itt a tanár megkérdezte van e valami baj, mert teljesen fehér voltam.

Ki mentem a mosdóban a tükörbe is láttam a sápadtsagot fal fehér voltam.

Ettem pár falatot, ittam le ültem a földre az ablak alá és kezdett elmulni.


Ez mitől lehetett a metformin helytelen szedése nagyon le vitte volna a cukrom?


Másrészt néha magas szokott lenni a vérnyomásom, is tehát nem tudom melyik lehet az okozó.


Mikor haza értem a cukrom 4valamennyi volt.


A vérnyomásom csak este mertem meg 138/70


Nem voltam stresszes, nem is szorongtam így kizártnak tartom a pánik rohamot.



márc. 6. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán az volt a legnagyobb gond, hogy nem ettél. Az alacsony vércukorszint tüneteit írtad le:


[link]

márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!