Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Test karbantartása 16 évesen?

Test karbantartása 16 évesen?

Figyelt kérdés

-16 éves lány


-172 cm 52 kg->nem vagyok erős testalkatú, sosem voltam


-tesiből fel vagyok mentve


-többnyire házi ételeket eszek, ebbe beletartoznak a nassok is. Igyekszek mindenféle gyümölcsöt, zöldséget, magot fogyasztani. Sok vizet iszok


-edzőterembe nem szeretnék járni


-célom: erősebbnek, energikusabbak lenni


TUDOM, hogy ez nagyon kevés információ, meg hogy ehhez jobban kellene ismerni, stb stb pls ne kötekedjetek, nem értek a témához.


Érdemes-e random pinteresten talált edzésterveket követni? Vagy szimplán járjak futni? Meg lehet erősödni a szobámban egy yoga matracon?



márc. 7. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ajanlom az ilyen nyujthato gumikat a therabandokat. Az ugy megizzaszt. Kezdj szerintem zolddel. De eleg nehez elsajatitani a technikakat, meg van online mutato videojuk is. Meg is fogsz izmosodni, nyujt is, formaz is.


vagy sorhas

márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! <33
márc. 7. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Fuss csak! Az nem is szégyen, és hasznos is, ráadásul ingyen van, és még csak nem is néznek kigyúrt majmok nyálcsorgatva!

Ja, meg egészséges is legalább, és bármikor csinálhatod is!

márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aludj eleget.

Ne stresszelj.

Sportolj bármit amit szívesen és örömmel csinálsz

márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy tesiből felmentve? Mert ha mondjuk olyan betegséged van, lehet, hogy nem ajánlott futnod.
márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!