Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Darázs csípéskor az allergiás...

Darázs csípéskor az allergiás reakció egyből jelentkezik?

Figyelt kérdés
márc. 10. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Engem eddig többször is csípett meg darázs,méh...

Tavaly összel fűnyírás közben megcsípte valamia lábamat a bokám környékén(nem tudom milyen lény lehetett) maga a csipás szinte észrevétlen volt, alig éreztem


Kb 10 perc múlva azt vettem észre hogy a karom elkezdett viszketni és ilyen csalánkiütés szerű lett a bör, kicsit megnézeggettem magam és gyakorlatilag az egész testemen kijött eza csalánkiütés szerü történet.

Nyílván allergiás reakció volt.


Kb 1 óra múlva ugy tüntek ela csalánkiütéses foltok ahogy jöttek, hírtelen.

Más egyébb dolgot nem vettem észre, rosszul nem lettem, nem fulladtam.

De azért átfutott az agyamon hogy mi lesz ha rosszul leszek me hogy egyedűl voltam otthon.

De mint írtam gyorsan elmult a dolog!

márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában igen, de nem mindig. Nekem pl órák kellenek hozzá, cserébe amikor injekciókat kellett kapnom az is lassabban hatott(azt mondták, hogy max egy óra és hat, ezzel szemben csak másnap kezdett lohadni a duzzanat) unokahúgomnál szintén ez a helyzet
márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2. Szerintem a kérdező a durva, életveszélyes allergiára gondol, ami 1-2 percen belül jelentkezik. Nem holmi csalánkiütésre.


Kérdező, teszteltetni tudod, hogy van-e ilyen allergiád egyáltalán, ha már ennyire félsz.

márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!