Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül plasztika után normális...

Fül plasztika után normális hogy 5. napon lesz kötés csere úgy, hogy már véres a kötszer?

Figyelt kérdés
Tegnap volt két oldali fül műtétem a porcból vágott az orvos és most le van kötve mind a két oldalon egy pánttal van oda fogatva a kötszer, De már ma reggelre átütött a vér és az orvos azt mondta hogy majd hétfőn lesz kötés csere. Normális hogy addig ez rajta marad? Mondta hogy ne ijedjek meg hogyha át fog ütni de azt nem tudtam hogy ilyen gyorsan átfog. Nincs így nagyon fertőzésveszélynek kitéve hogy hétfőig nem lesz lecserélve?

márc. 14. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most miért akarod felülbírálni azt amit az orvos mond?
márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek kellett neked fül plasztika?
márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már másnap volt kötéscsere, és alig volt átvérezve a kötés. Ezért furcsállom, hogy csak 5 nap múlva kell visszamenned. Fertőzésveszély nem áll fenn, csak hát így elég csúnya látvány lehet az a kötés.
márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem felülbírálni szeretném az orvost, és kérdésre nem kérdés a válasz. Megijedtem, ezért feltettem egy kérdést, amire számomra hasznos választ vártam tehát kösz a semmit.

2. válaszoló: 22 éves vagyok, kiskorom óta borzasztóan meghatározta az önbizalmamat az is, hogy a füleim abszolút nem voltak olyanok mint a többi lányé, akiknek kicsi szép szimmetrikus, és koponyához simuló fülei vanvak. Tehát összevetve nagy elálló, és a jobb oldali majdnem 50 mm-el volt nagyobb mint a másik, ezt az orvos gyönyörűen tudta korrigálni. Aki olyan az máson észreveszi azt amit magán nem vél tökéletesnek és nem tetszik neki, nem tudja elfogadni. Persze hogy a két oldalunk nem ugyanolyan és tökéletesen szimmetrikus, de amin tudunk változtatni és "javítani" ezesetben itt erről a problémáról van most szó, azon miért ne javíthatnánk, ha van rá lehetőség. Én nagy nehezen összegyűjtöttem rá, és az életminőségemen javítani fog az biztos. Akinek nincs ilyen problémája nyilván azt mondja mekkora baromság meg vannak a világon ennél nagyobb bajok. Hát nekem ez volt változtattam rajta kész. :)

3. válaszoló: köszönöm a választ, azért felcsörgettem az orvost biztos ami biztos, tökéletesen leírta a vérfolt méretét esetleges színét, és azt mondta hogy ha ezen kívül bárhol máshol nyakon arcon is van vér mindenképp menjek vissza, de hétfőig nem kell lecserélni. Igen sajnos nem szép látvány utcára abszolút nem megyek vele, ha megyek hétfőn, kapucnit húzok. A fertőzéstől talán jobban meg voltam ijedve.

márc. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!