Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből és hogyan készül a...

Miből és hogyan készül a gyógyszertári natúr hidratáló krém, amiben még nincs hatóanyag ? Később én szeretnék aloe verát belekeverni.

Figyelt kérdés

#krém #gyógyszertári natúr krém #hatóanyag mentes hidratáló krém #natúr hidratáló krém
márc. 14. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, - ennyi pénzért kár szutykolni, - köszönöm a tippet, már megyek is érte ! :D
márc. 14. 11:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért azt még megkérdezem tőlük, hogy egy ilyen adag, hány gramm aloet vesz fel max., mert én bőségesen szeretnék bele kevrni, de nem szeretnék abba a hibába esni, hogy a végén túl híg legyen.
márc. 14. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal lesz gond.

Inkább azzal, ha nincsenek vivőanyagok, oldószerek a kis házi Dr. Jekyll laborodban, amik a formulázashoz szükségesek lesznek, hogy az aloe ki is fejtse a hatását.

márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No, - a 410 Ft. az 1300 lett, de sebaj.
márc. 14. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Kremmanian az arak altalaban nem relevansak, foleg, hogy 2021-ben volt utoljara frissitve a cikk, ahogy nezem.

Akkor gondolom meg annyi volt :D

márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem úgy működik, hogy belekeverem és kész ?, mit szeretnék hozzáadni ?, - van gyógyszertári ismerős, - ha kell, akkor szerintem ad.
márc. 14. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
unguentum hydrophil non-ion
márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 - Köszönöm.
márc. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!