Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy jót aludni?

Miért nem tudok egy jót aludni?

Figyelt kérdés
Mi hibádzik a mellékelt képen? [link] Miért nem tudok egy jót aludni? Illetve miért érzem magam kialvatlannak? A képen a leg utóbbi alvás mintám görbéje látható. Amit a telefonomhoz kapcsolt óra mér ami a karomon van egész éjszaka. Mi hibádzik? Miért érzem magam fáradtnak és álmosnak? Az előző éjszakák görbéi sem jobbak. Mi lehet agondom? Miért nem tudok egy jót aludni? Illetve a képen látható alvás görbe mit mond számodra?

márc. 17. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nem látom, ezért nekem semmit, s mivel tényleges infót nem írtál, így okosat se nagyon tudok mondani, mert nincs min elindulni.
márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es mit nem látsz? A mellékelt kép nekem megjelenik!
márc. 17. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem...
márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem se jön be a kép.

Több oka lehet.Alvási apnoe például.

Koffein,alkohol,estére túl sok étel is megzavarhatja az alvást.

Szedsz valamilyen gyógyszert? Ha igen,mit?

márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es! Igen szedek gyógyszert! Reggel: Metfogamma, Neo-ferro-folgamma, Legalon, Cerucal. - Este: Metfogamma, Atrovastatoin, Neo-ferro-folgamma, Legalon, milurit, Tramadol Zentiva 100 MG, Zopigen 15 MG, Cerucal. - Csak reggel iszok kofeint. Még pedig Energia ital formájában. A reggel azt jelenti hogy reggel 8 óra és 9 óra között. Reggel 9 után már soha nem iszok koffeint, és energia italt.
márc. 17. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Tramadol,zentiva.Ezek kapásból okozhatnak alvászavarokat.

Illetve maga a depresszió,szorongás.

Esetleg ha valamilyen tudatmódosító szer(kábítószer,alkohol)vagy nyugtatók pl.frontin,xanax,rivotril abbahagyása miatt elvonási tüneteid vannak.

márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És azért én azt a napi energiaitalt elhagynám,egyrészt tovább rongálja a májadat,másrészt idegrendszeri problémákat okozhat,hiába nem este iszod,ha károsodik az idegrendszered,az negatívan hathat az alvásra is.
márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!