Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondolkozom lézeres anyajegyle...

Gondolkozom lézeres anyajegylevételen,arcról.Dunaújvárosban találtam egy lézersebészetet, ahol foglalkoznak ezzel. Volt esetleg valaki itt már lézeres eltávolításon? Vagy vettek le anyajegyet lézerrel nektek? Valóban heg nélkül gyógyul?

Figyelt kérdés

márc. 19. 11:48
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Apámnak volt ilyen fejen, neki semmi nem látszik, de maga a gyógyulás az hosszú idő volt, de biztosan eltávolítható lézerrel amúgy? Szövettan nem kell?
márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem amikor aktuális volt a kérdés azt mondta a bőrgyógyász, hogy ő olyan orvoshoz nem menne, aki az anyajegylevételhez lézert használ. Nekem vágták, szerencsére szép lett. ( Azért írom, hogy szerencsére, mert a hegesedés az egyéni hajlamtól is függ, de ez nem csak a vágásost érinti.)
ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!