Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma egy hete hogy voltam...

Ma egy hete hogy voltam magánban kardiologusnál. Szív UH, EKG vizsgálat volt. Teljesen egészségesnek mondta a szívemet! Akkor magas pulzus miatt mentem el. Most is myugalomban 95 koruli a pulzusom. Ha nem szív eredetű, akkor mi?

Figyelt kérdés
Jelenleg beteg is vagyok. Náthás sárgás orrváladékkal, kicsit köhögök is. Lázam nincs. Ettől függetlenül okozhatja e ez a pulzus növekedését?

márc. 20. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tegnap betegedtem le, most hőemelkedés mellett nyugalomban 115 körüli a pulzusszámom. Borzasztóan zavar a szívdobogásérzés. Szóval a lényeg, hogy betegségtől nyugodtan lehet 95 a pulzusod nyugalomban, és az még nem is olyan durván magas.
márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!