Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honapok ota szorongassal...

Honapok ota szorongassal kuzdok ami egyre rosszabbb Nem tudok senkivel szepen beszelni nincs turelmem senkihez akiket szeretek is csak csunyan beszelek veluk Nagyon sok minden nyom belul de nem tudom megbeszelni senkivel Mit tegyek?

Figyelt kérdés
márc. 21. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldal erre tökéletes. A problémától függően szoktam a témakör kérdéseit, válaszait olvasgatni. Rendszeresen előfordul hogy találok hasonló helyzetben lévő embert vagy egy kérdés, válasz kapcsán valaki engem talál meg. Nem egyszer előfordult már, hogy valakivel hosszabban írogattunk. Nekem nagy segítség volt és remélhetőleg én is tudtam másnak segíteni.
márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xanax
márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem segit a rivo se mar
márc. 21. 20:56
 4/5 anonim válasza:
Sport
márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sport nekem segít, igaz nem 100% , de egy ideig jó, lehet bármi ami kifulasztó, futás, uszás, a lényeg, hogy legyen egy cél, mondjul x időben eléram az Z eredményt.
márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!