Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan netes program,...

Van olyan netes program, amibe fel lehet tölteni fényképet, és százalékos valószínűséget mond bőrrákra például?

Figyelt kérdés

márc. 22. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha gondolod csinálok egy ilyen weboldalt, feltaksz egy képet és kiírja, hogy "50% vagy igen, vagy nem". Ha ezt lehetne így csinálni nem nagyon kellenének orvosok. A bőrgyógyászok sem tudnak mit mondani személyesen, azért küldik szövettanra azt, ahol a legkisebb gyanú is felmerül.
márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Semmibe nem kell már részt venni, a net megold mindent helyetted.
márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Rák app. És még csillogó filtert is dob rá, mielőtt megosztod fbon.
márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan bőrgyógyász orvos, aki online küldött fénykép alapján mond diagnosztikát. Nevét nem tudom, kb. 15 e Ft
márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen bugyuták vagytok. Nem orvosról beszélek, hnem AI alkalmazásról. Nem 50%. Az AI, amit orvosi képeken tanítanak jobb egy orvosnál is, de természetesen nem helyettesíti a szövetvizsgálatot. Arra viszont nagyon jó, hogy nem kell várni hónapokat, és ha gyanú van, akkor elmehetsz az orvoshoz, ha nagy a gyanú, akkor magánba hamarabb például. Ez életet menthet, időről és pénzről nem is beszélve, meg a túlterhelt orvosokról, akik maguk se szeretik a sok beteget, akik meg akarják nézetni magukat. Sajnélom, hogy itt mindenki viccelődik és hülyeségeket mond, és nem kaptam rendes válszat. Azt tudom, hogy már létezik a technológia, csak azt nem tudom, hogy on-line elérhető-e, vagy csak orvosoknak.
márc. 22. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedből nem derültek ki ezek. A kérdésed alapján lehetnél egy orvoshoz elmenni képtelen valaki is, aki valamilyen online megoldást keres, ezért írtam az orvost, amiről pont a napokban értesültem.

Ez mintha az lenne, amit keresel: [link]

márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!