Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reflux kinél okozott ilyet?

Reflux kinél okozott ilyet?

Figyelt kérdés
Légszomj(eloszor csak este, már állandóan, reggel es este a legrosszabb), nehezebb nyelés, orrdugulás. Gyomorsav is vissza szokott jönni a számba. Állandó teltség érzet a gyomorban. Evés után rosszabbak a tünetek. Lassan ott tartok, h nem merek enni. Hétfőn megyek a háziorvoshoz. 15 éve tart ez az egész. Mindig azt mondták,h csak a stressz..... Kardiológia, pulmonológia, endokrinológia negatív. Vérkép a vasat leszámítva jó. Látatlanban írt fel a doki pantropazolt.
márc. 22. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen ezek lehetnek a reflux tünetei


nekem pl reggelre a takony vagy efféle lerakodik a torkomba és percekig azt krákogom

folyik az orrom

romlanaka fogaim

néha kajálás közben elakad a kaja

Nálam se találtak sose semmit csak rámondták hogy reflux

márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, igen a krákogást és az állandó köhögést kihagytam.. köszi
márc. 22. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ezt okozni bizony, de érdemes minél elöbb gasztroenterológust felkeresni, meg egy fül-orr-gégészt is, ugyanis a légcső állandó irritáltsága akár gégeszűkületet is okozhat, aminek a kezdeti tünete lehet a légszomj, nehézlégzés is. Ezt időben elcsípve meg lehet akadályozni a súlyosabb következményeket. Meg sajnos egyéb fül-orr-gégeszeti problémákat is tud produkálni a reflux, amit mindenképp fontos időben észrevenni.
márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Többször voltam ezzel orvosnál, de sajnos mindig a stressz volt a válasz. A mostani háziorvosom kezdett foglalkozni velem végre..
márc. 22. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon nem foglalkoznak a betegekkel, azt látom. Mindennek önállóan kell utánamenni sajnos, pedig legtöbb ember honnan tudhatná mit hogyan merre, ha nem segít az orvos sem.
márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam a glutén okozott hasonló tüneteket - persze ráfogták, stressz :D Oké.
márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5, sajnos igazad van. 6, glutén is negatív nálam.
márc. 22. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehézlégzés,orrdugulás,torokfájdalom,nyálka,nálam ezek játszanak.Illetve a szívemet is szokta piszkálni.
márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöld mindenkinek.
márc. 23. 07:56
 10/11 A kérdező kommentje:
8as, szedsz rá valamit ? Én ma kezdtem el a pantropazol tablettát. Remélem használni fog.
márc. 23. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!