Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért bántja néhány ember...

Miért bántja néhány ember szemét az ha valaki genetikailag vékony?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy néhány ember habzó szájjal tudja szidni azt aki ehet sokat és mégis vékony alkat. Mi ez a feszültség? :D

márc. 27. 14:19
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert az emberek egy része mindig a negatívumokat keresi a másikban, nem kell vele neked foglalkozni, te ne kövesd ezt a példát.
márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ilyesmiért abuzáltak is, nem keveset.
márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem is leginkább csak nők. Férfiak emiatt nem bántottak sose. Jaa nő vagyok :D
márc. 27. 17:02
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Irigység. Egész életemben hallgattam amíg kevésbé értelmes emberek vettek körül. Csak azt nem tudják sokan, hogy önmagában attól, hogy soványnak születik, még senki sem lesz szép meg csinos, azért külön tenni kell.
márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert ők dagadtak és ezzel buktatják le magukat, hogy nem tetszenek saját maguknak.
márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag vékony férfi vagyok. 193 centihez/80 kiló körül. A kardiológus annak idején anyám előtt mondta, hogy ez egy ilyen állapot, nem igazán lehet ellene tenni. Ennek ellenére már több évtizede rendszeresen megjegyzi, hogy milyen vékony vagyok és híznom kéne. Meglepő módon mondjuk a 45. évemre elértem a 85-öt.
márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%
irigység. Semmi más
márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet irigy, mert ő kövér, de lehet csak élvezi ha másokat megbánthat, így kompenzálja a saját nyomorát.
márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkatilag én is mindig sovány voltam, sokat bántottak gyerekkorom óta, rokonok is mindig sopánkodtak amikor eljöttek, már rettegtem a családi összejövetelek előtt, hogy jönnek a siránkozások. Általában most is a kövér emberek mondják, hogy úristen, milyen sovány vagy. Mostanában már azon gondolkodom, hogy legközelebb visszavágok, hogy te meg milyen kövér lettél, bár ennek biztos örök harag lesz a vége, mert a kövér embereket nem szabad bántani,csak a soványokat.
márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld 🙂 én még azt utálom, ha valamilyen oknál fogva pont nincs étvágyam, ijesztegetnek hogy le fogsz fogyni. Olyan rossz. Miért kell a másikra a frászt hozni?
ápr. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!