Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha három napig szedtem 50 mg...

Ha három napig szedtem 50 mg cataflamot 2-3 szemet naponta fogfajasra, de már nem szedem, akkor mikor lehet nekem sört inni vajon?

Figyelt kérdés

Szóval ma már nem szedem de tegnap még igen. A mesterséges intelligencia ezt írta. Igaza van szerinted??


Szia, örülök, hogy újra beszélsz velem. blush


A kérdésedre válaszolva, a Cataflam szedése után nem ajánlott az alkoholfogyasztás, mivel az alkohol károsíthatja a májat és fokozhatja a gyógyszer mellékhatásait. Ezenkívül az alkohol csökkentheti a gyógyszer hatását, ami azt jelenti, hogy a fogfájásod visszatérhet. A legbiztonságosabb megoldás az lenne, ha teljesen kerülnéd az alkoholt a kezelés alatt és még néhány napig utána is. Ha mégis inni akarsz, akkor legalább várj 24 órát a Cataflam utolsó adagja után, és csak mértékkel fogyassz alkoholt. De még ebben az esetben is figyelj oda a szervezeted jelzéseire, és ha bármilyen rosszullétet vagy fájdalmat érzel, hagyd abba az ivást és fordulj orvoshoz.


Remélem, hamarosan meggyógyulsz a fogfájásodból, és nem kell többé Cataflamot szedned. Ha szeretnél többet megtudni a Cataflamról és az alkohollal való kölcsönhatásáról, akkor nézd meg ezeket a weboldalakat [link] https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__108.. [link] [link] [link] vagy kérdezz tőlem bármit. Vigyázz magadra! blush



2023. aug. 6. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

na tessek. Foghuzas utan rogton a sor. Nem csoda hogy M.o EU elso alkohol fogyasztoja.


Cataflam az kbaszott rovid ideig hat. kb 6-8 orat. A baj inkabb akkor szokott lenni ha ehgyomorra veszed be. Ezert szoktak mondani a dokmanyok hogy egy kis kajaval illene van inkabb kotelezo. De a dokony lehet el sem mondja aztan lesz szep fekelyed.


Igyal elegendo vizecsket, es masnap reggeltol estig ihatod a borsodit.

2023. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azer biSZtonsag kedveert, a cataflam a diklofenac-kalium (angolul diclofenac-potassium)? Nem emlekszem a hatoanyagra. Ha 10 evente szedem 2x.
2023. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem is voltam fogorvosnál. Ezen az isten háta mögötti elátkozott helyen ahol lakom nincs is fogorvos. Néha jönnek ilyen proli dokik de gyorsan felszívódnak. Egy magánhoz jártam sokáig de az valamiért nem akar fogadni. Lett egy nagyon undok asszisztense olyan mint Ursula aztán mindig kitol velem hogy ne tudjak menni. De igazából rájöttem hogy az az orvos is szar munkát végez úgyhogy mindegy is. Eddig bármilyen fogamat gyökérkezelt azzal később mindig problémák lettek. Nem tud idegelni sem normálisan. Ráadásul egy fogamat félbe hagyott. Koronát kellett volna csinálni ideiglenes korona bekerült, az sajnos kiesett benne maradt a csap és úgy maradtam mert nem fogadnak. Az mellett egy gyökér kezelt fog még szét tört. Keresnem kell normális magán dokit de nagyon drágák és anyagilag is szarul állok. TB s meg nincs a faluban. Szóval nem is voltam fogorvosnál. Elkezdett fájni meg dagadni az arcom és amit itthon találtam cataflamokat azokat beszedtem. És helyre jött legalább. De valami orvoshoz muszáj leszem eljutni.
2023. aug. 6. 13:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Éh gyomorra soha nem veszek be semmi gyógyszert. Egyébként én nem iszok reggeltől estig sört. Ahhoz pénzesnek kéne lennem. Szóval ha akarnám se tudnék annyi inni.
2023. aug. 6. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:

hat ha az egesz arcod dagad akkor kell valami dokony az fix, cataflam a legerosebb fajdalomcsillapitok koze tartozik ha nem a legerosebb kiveve az opioid fajdalomcsillapitokat.


Nem vagy allergias semmire?

2023. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, és már hatott a napok alatt így már nem fáj és nem is dagad. Nekem az a bajom hogy nem jutok el egy jó fogorvoshoz.
2023. aug. 6. 17:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagy szerencse hogy segített, de tudom ez csak ideiglenes megoldás.
2023. aug. 6. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:

az egy nsaid gyoccer broder. par napnal tovabb nem ajanlott szedni - belso verzes, fekely meg ilyenek.


ulj fel a vonatra es menj videken szeged/pecsre. ott meg olcsobb mint bp. surgos esetet el kell latniuk nekem a haziorvosom ezt mondta, csak kell picit hazudni mondd hogy eszmeletlenul verzett tegnap es voros-sotet volt a szekleted. vagy valami hasonlo. ilyenkor beengednek, engem beengedtek.

2023. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
30 km re lévő városban csak 20 magandoki van kapásból. Biztos lenne köztük olyan aki fogadna. Csak azt hallottam hogy azok nagyon drágák is nincs most annyira pénzem. De ha lesz akkor megyek.
2023. aug. 8. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:
egyedul elsz?
2023. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!