Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mit takar pontosan? A...

Ez mit takar pontosan? A kisérleten nem vehet részt akinek van "akut vagy korábbi pszichiátriai vagy neurológiai problémája, kórtörténete". Nem rég volt egy pánikrohamom voltam vele pszichiáternél és semmi komoly. Ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Egyetemen láttam egy hirdetést, pszichológia kísérletről, ami izgalmasan hangzik és pénz is jár érte.

Februárban volt egy pánikrohamom a semmiből. Elmentem pszichiáterhez, azt mondta semmi komoly, csak rengeteg volt mostanában a stressz: egyetem, munka, volt egy kis balesetem is januárban, és így jött ki, hogy nem foglalkoztam rendesen ezekkel a dolgokkal. Azóta semmi bajom nincs.

Így akkor én ez miatt nem mehetek a kísérletre, vagy ez nem gond?



márc. 27. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük. Mert lehet, hogy durva hatása tud lenni. Ők majd mérlegelik. Én voltam már pszich. kísérleten és némelyik nagyon durva utána akár napokig.
márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ja, először mindig ezt mondják. Aztán kiderül, hogy mégsem attól van, mert akkor mindenkinek naponta lenne. Ez genetika.
márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!