Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehezen lélegzek, nem tudok...

Nehezen lélegzek, nem tudok aludni, ég a torkom. Mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnapelött jöttem haza bekapcsoltam a kocsim klímáját, mondom menjen kicsit, éreztem, hogy valami baj van, mintha lenyeltem volna valami szöszt, eszbe jutott két hete is ez volt, de akkor taknyos lettem. Szóval most, hogy mennék dolgozni fél4-re lefekúdtem 21-kor fel-fel keltem mert nehezen vettem a levegőt, légszomjam lett, aztán minden jó lett picit és kezdődött előről. Kipihetnek érzem magam nem tudom mi van pedig tegnap reggel 7-kor keltem, hogy ég a torkom, ittam vizet, neo citránt bubis vizet. Most teljesen jól vagyok. Egyébként allergiás vagyok, szedek gyógyszert , de az vagy segít vagy nem, orrom nincs eldugulva szemem nem viszket.


Plusz még ilyen dzsuvát köhögök fel.

Nem dohányzok, sosem tettem nem is bírom.



márc. 28. 01:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj alvás apnoém nincs, 1 hónapja vizsgáltattam.
márc. 28. 01:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztíttasd ki a klímát a kocsidban. Amugy meg ha érzékeny vagy rá ne használd ha nem muszáj.
márc. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!