Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet halkan pisilni?

Hogy lehet halkan pisilni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar amikor hangosan pisilek, és nem szeretném hogy mások is hallják. Napi 3-4 alkalommal megyek, ami tudom hogy kevés, és általában sok is jön. Vagy mondjuk amikor, úgy érek haza hogy már mindjárt bepisilek, akkor elég kínos hogy valaki azt hallja hogy 1-2 percig úgy jön mint az árvíz. Ezt hogy tudom megoldani hogy halkabb legyen, és ne legyen kínos?


16/L



márc. 31. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Bezárkózol a fürdőszobába.
márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ne húzd le a nadrágod és akkor nem fog csobogni
márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ja, sőt vegyen fel pelust, és pisiljen abba, ugye? :D
márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit a lányok is tudják irányítani. Ha nem a wc kagylóban álló vízbe megy, hanem a falára és onnan folyik le, sokkal halkabb.


És teljesen megértelek, hogy zavar hogy mások hallhatják. Ugyanakkor ez teljesen indokolatlan. Normális, hogy az emberek időnként pisilnek. Régebben engem is zavart, és szerintem az akkori önbizalmi, önértékelési problémáim voltak a háttérben. Ha ilyesmi van a háttérben, érdemes szakemberhez fordulni (tehát nem a pisilés miatt, az apróság és valószínűleg csak tünet, hanem a háttérben meghúzódó ok az életed sok területét negatívan befolyásolhatja).

márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
3: 2 vagyok. Az is egy megoldás🤣
márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell megvárni amig megfagy.
márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha pelust veszel, tényleg senki nem fogja hallani🤔
márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha előrébb/hátrébb dőlsz, akkor ahogy a 4. válaszoló is írja, valamelyest tudod irányítani, hogy hová érkezzen, és ezzel a csobogást is lehet tompítani.
márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vízben kell csinálni.
márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is, alapból hangosabban pisilek szerintem, plusz nem megyek sokszor egy nap, csak ha már nagyon kell, és ez eléggé kínos tud lenni, főleg mondjuk sulis wc-ben, vagy valakinél vendégségben, ilyenkor inkább próbálom lassabban kiengedni, de nem nagyon sikerül.

17/L

ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!