Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Parnassan ronthat a depresszió...

Parnassan ronthat a depressziós epizódon?

Figyelt kérdés

Parnassanbol most kb 4mg-ot szedek és 200mg Lamolepet bipoláris zavarra.

Megint kezdek depressziós lenni és nem tudom hogy esetleg ez ront-e a helyzeten.

A válaszokat előre is köszi



márc. 31. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem tudom viszont a parnassantól nagyon hízni fogsz

Ha nem szeretnél elhízni kérj helyette mást

márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen a parnassan/olanzapin tól brutál megfogsz hízni...De mivel ezt skrizofréniára fejlesztették ki így biztosan nem jó szerintem depresszióra. Depresszióra inkább hangulatjavítót szoktak javasolni.
márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt kapta a betegségre akkor erre van szüksége
márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazatok van hízlal a gyógyszer de nekem már évek óta alig van étvágyam szóval jól jön:)
ápr. 1. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Istenhez kell fordulni másképp marad a méreg, kábítószert gyógyszereket és javulást se hoz.

A sátáni köteléket felkell oldani.

Hiába fognak támadni az ateisták akiknek erről fogalmuk sincs azt hiszik a tudomány az tudomány.

ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hívő ember vagyok még is hiszek a benne hogy Isten az orvosokon keresztül gyógyíthatja az embereket, a gyógyszerek nem mérgek hanem nagyon hasznos dolgok

Gondolom a cukorbetegnek sem méreg az inzulin ahogyan a mentális betegnek sem az antidepresszáns

ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rövid távon nem, hosszú távon drog.

És a depresszió tipikus olyan betegség amit egy hívő nem kaphatna el azon kívül persze hogy orvoshoz is kell fordulni de Istenhez is .

ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem drog xdddd hosszú távon is szedhető gyógyszer teljesen biztonságos
ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!