Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok hogy még van...

Kérlek mondjátok hogy még van esély!? Mondjátok hogy nem hal meg?

Figyelt kérdés
A papámnál 2 hete diagnosztizálták a daganatot.És tegnap az orvos aztmondjta hogy a 4 stádiumba van.AZ UTOLSÓBA:'(!!!De hétvégén viszik el sugarazzák.Akkor még van esély ugye??????
2010. okt. 26. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fogadd el a halal gondolatat, mivel nem tehetsz ellene!

Menj be a papadhoz, es segits Neki lelkileg, amit ugy tudsz megtenni, hogy nem mutatod ki a fajdalmadat, hanem "frissitoleg" hatsz ra, tehat szeresd es legy vidam, mivel ezzel fogod segiteni Ot.

Amikor a reszvetetet fogja erezni a szemedben, a sajnalatot, akkor mar jobban megbetegited.

Inkabb azert imadkozz, hogy ne szenvedjen sokat ezzel a betegseggel, mert hidd el, hogy egy rakos beteg nagyon sokat szenved.

Nekem meghalt a lanyom es tudom, hogy amikor megjelenik ez a betegseg,akkor az olyan a beteg szamara, mint a villamcsapas, es nagyon nehez Nekik ezzel a tudattal egyutt elni aztan, tehat Nekunk a csaladtagoknak ilyenkor azon kell lenni, hogy segitsuk Oket lelkileg, de ezt nem a sirassal es kinyilvanitott egyutterzessel fogjuk elerni, hanem ugy, hogy ugy viselkedunk, hogy erot kapjon Tolunk! Ez nagyon fontos!

Szeressd Ot ugyanugy,mint regen, de ne erezze a fajdalmadat!

Legy eros!

2010. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reklám volt, csak egy lehetőség felvetése. De nyilvánvalóan egy pénzéhes szemét vagyok, aki más kárán akar meggazdagodni. Nem tudom, miért kell mindjért rossz dolgot feltételezni...
2010. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert semmiféle alapja nincsen, viszont a pénzt jól be lehet szedni beteg emberektől. Sokan megjárták már ezt az utat... érdekes, hogy orvos végzettségű természetgyógyászok nem hitegetik ezzel a pácienseiket..


Nem akarsz rosszat, ebben biztos vagyok, de laikusként az emberrel mindent meg lehet etetni, mert nem tudja ellenőrizni ezeknek a valóságtartalmát.

2010. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet laikus vagyok, de én csak látom, amit látok: meggyógyult a bácsi. És itta a Flavint. Ezek tények.
2010. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tegnap meghalt a papám:'( délután négykor!!! És nagyon hiányzik.Ő volt az az ember aki kiskoromba vigyázott rám mikor anyuéknak dolga volt .Mindig mesélte a történeteket.Most elmondhatatlanul hiányzik!!!És nem voltam ott mikor meghalt.Anyuéktól tudtam meg!!Nagyon hiányzik!!!!!:'(
2010. okt. 28. 18:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom!!! Talán gondolj arra, hogy nem fájna ennyire, ha nem szeretted volna. Örülj annak, hogy szerethetted, és ennyi időt vele tölthettél. Tényleg nagyon sajnálom!!!
2010. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!