Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok hogy még van...

Kérlek mondjátok hogy még van esély!? Mondjátok hogy nem hal meg?

Figyelt kérdés
A papámnál 2 hete diagnosztizálták a daganatot.És tegnap az orvos aztmondjta hogy a 4 stádiumba van.AZ UTOLSÓBA:'(!!!De hétvégén viszik el sugarazzák.Akkor még van esély ugye??????
2010. okt. 26. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NE add fel a reményt, és ami a legfontosabb, hogy a párod sem!!! Gondolkozzatok pozitívan, igyekezzetek jó dolgokra gondolni, vegyétek körbe magatokat jó dolgokkal. Én gondolok rátok majd! Ismeritek a Flavint? Sokaknak segített, keress rá neten.
2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocs, papád, hülye vagyok!
2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
oohh..:'( istenem ebbe nagyon rossz belegondolni....!!!
2010. okt. 26. 20:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. Van egy bácsi az ismeretségi körömben, akinél rákot diagnosztizáltak, de már az orvosok is lemondtak róla... Elkezdte szedni a Flavint, mint az őrült, azóta nemhogy nem halt meg, hanem ő gondozza a szőlőjét, teljesen aktív, meggyógyult. Persze nem reklámozni akarom, Isten őrizz.
2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Az én mamámnál jó indulatú daganatot diagnoztizáltak pár éve... kb. 10 . Próbálták kezelni stb. Sikerült, de kiújult... Most halt meg májusban :S

Nagyon szerettem...

2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Én két éven belül két szerettemet vesztettem el a rák miatt. A Mamámat a szülinapomon!


Most tuti le fogtok pontozni, de sajnos semmi jót nem tudok mondani, csak azt, hogy amíg még veletek van, addig ne azon gondolkozz, hogy mi lesz, ha....


Beszélgessetek jó dolgokról, olyanokról amikről amúgy is szoktatok! Előtte sose mutasd, hogy mennyire letört vagy!


Minden jót kívánok nektek!

2010. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én inkább felpontoztalak.DDD
2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok bemenni hozzá.Rettegek attól hogy elkezdek sírni.Hisz már a gondolattól is hogy lehet hogy megfog halni........:(( Nagyon szeretem!!!
2010. okt. 26. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha elkezdesz sírni...? Menj be szépen hozzá, öleljétek egymást, sírjatok, beszélgessetek sokat! Ha nem mész be, nagyon meg fogod bánni. Én is beparáztam a haláltól, amíg élek nem bocsájtom meg magamnak, hogy nem voltam ott, ahol kellett volna akkor...:((


Nagyon sajnálom papádat és a történteket:( Legyél mellette..akkor is, ha sírsz!


Flavint reklámozó! Azért nem írok csúnyát, mert szegény kérdezőnek nem esne jól ilyeneket olvasni...Elég csúnya dolog egy 4. stádiumban lévő beteget ilyenekkel hitegetni!

Komolyan, tisztelettel megkérlek, hogy ne írj ide többé!

2010. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
en ilyen betegekkel dolgoztam evekig egy korhazban. en azt mondom hogy tolts vele annyi idot amennyit tudsz MEG MA!!! mert a holnap mar keso lehet. sajnalom ha evvel en is fajdalmat okozok most neked, de tudnod kell!!! minden jot es kitartas neked!!!!
2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!