Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ezekkel csinálni? 3...

Mit lehet ezekkel csinálni? 3 kérdés

Figyelt kérdés

1. ha köhögök akkor a halántékom néha fáj kicsit, meg néha köhögés nélkül is. Ez miért van?


2. Nagyon fáj a nyakam, állandóan kenem fastum géllel de nem nagyon használ, max csak tompítja. Hogyan lehetne ezt a rossz nyakfájást megszüntetni? Mindennap masszírozni kéne erősen?:S


3. Ezt ugyan már kezelésbe vettük, viszont engem érdekelne hogy miért nem múlik el a már 3 hete tartó köhögésem?:S Szedtem eddig 2 gyógyszert rá (1 kapszulás és 1 köptetős), bár már kevesebbet köhögök valamennyivel még mindíg van. Különösebben nagyon nincs problémám vele, csak idegesít meg zavaró.:S


2010. okt. 26. 22:10
 1/3 anonim válasza:
én már 4 hete köhögök és egy gyógyszer sem használt... aztán ittam egy kis pálinkát és mintha elmúlt volna :)
2010. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hehe csak én nem alkoholizálok :D
2010. okt. 26. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Kakukkfu,utifu,zsalya, koromvirag gyogynovenyeket forrazal le es ezeket fogyaszd, s akkor megfognak szunni a panaszaid.

A nyaki fajdalomra, tortaztasd a nyakadat, tehat szep lassan, /jogahoz hasonloan/ elore-hatra, oldalra /jobb-bal' es fejkorozes!

mindegyik gyakorlatot tobbszor vegzed, tahat 10x-10x, es aztan lassu mozdulatokkal atmaszirozod, lehetoseg levendula olajjal.

Amikor furdesz, a meleg tust iranyisd a fajo reszre, vagy pedig gyogynovenyfurdot keszits.

Igy egyuttesen vegzed ezeket, akkor megfognak szunni a panaszaid.

jobbulast! / a teat lehetoleg fenyo mezzel edesisd/

2010. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!