Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan kulcs vagy okos...

Létezik olyan kulcs vagy okos üveg, ami hang adással jelez hogy inni kellene?

Figyelt kérdés
Nem iszik elég folyadékot az egyik ismerősöm, elfelejt inni. Arra gondoltam hogy veszek neki zenélő okos kulacsot ami bizonyos időközönként megszólal hogy igyon. Ha nekem eszembe jutott akkor tuti hogy másnak is, csak nem tudom hol lehetne ilyet venni.

ápr. 9. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Passz. A Kínai piacokon (Aliexpress, Temu, Wish, Gearbest). Viszont nem túl hatékony megoldás, mert az okosüveg előbb-utóbb le fog merülni, vagy az akkumulátor, vagy pedig az elem.

Van telefonja, okosórája?

Azokon könnyebb beállítani, hogy rendszeres időközönként értesítést küldjön mondjuk egy adott szöveggel. És akkor előveszi a hagyományos kulacsát, vagy üvegét, vagy bármit, és iszik belőle. Ehhez nem kell feltétlenül zenélő üveg :)

ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom van ilyen applikáció mobilra, hogy jelez hogy igyál, csak le kell tölteni.
ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Telefonra van ilyen app, okosóra is tud ilyet, de kulacs is van.
ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha letöltötte az apk-t, lehet telepíteni.
ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy nem iszik eleget?
ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!