Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori fejfájás. Mitől?

Gyakori fejfájás. Mitől?

Figyelt kérdés
Elég gyakran fáj a fejem, leginkább markánsabb időjárás változás előtt. A tünetek általában mindig ugyanazok. A fejem jobb oldala fáj, a tarkóm, halántékom és a szemem, mintha hátulról nyomnák. A bal oldalon semmi fájdalom nincs. Gyakran eldurvul és szinte mozdulni sem tudok, hányingerem lesz. Erős fájdalomcsillapítók sem hatnak. Régen voltam mindenféle kivizsgáláson, de semmit nem találtak. Mi lehet az ok, illetve hogyan lehetne kezelni? Van valakinek bevált gyógymód?
ápr. 9. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Stressz, gerinc, nyak-váll, kevés folyadék, elektroszmog (telefon, számítógép, sugárzások)

Az időjárás a központi idegrendszerre van hatással, ha ki van billenve akkor az időjárás viszonyok könnyebben szimpatikus (paraszimpatikus ellentéte) fázisba lökhetik.

ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem fejfájással, hanem migrénnek hangzik inkább. Nézz utána azzal és tudsz kísérletezni, hogy mi válik be neked.
ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg cluster-fejfájásnak hangzik. Az egyoldalas és nemigen hat rá semmi fájdalomcsillapító.
ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!